Επιτροπές στο Δήμο Ακτίου-Βόνιτσας

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΙΔΙΟΤΗΤΑ
01
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων Γυμνασίου-Λυκείου Παλαίρου
02
εκπρόσωπος Εμπορικού Επιμελητηρίου
03
εκπρόσωπος Εμπορικού Συλλόγου Βόνιτσας
04
εκπρόσωπος Συλλόγου «Αμφικτιονία των Ακαρνάνων»
05
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Βόνιτσας
06
εκπρόσωπος Συλλόγου Γυναικών Βόνιτσας
07
εκπρόσωπος Αγροτικού Συνεταιρισμού Κατούνας
08
Καρλέσης Δημήτριος
εκπρόσωπος Συλλόγου Αλιέων Παλαίρου
09
Μπαλατσούρας Απόστολος
εκπρόσωπος Σκακιστικού Ομίλου Παλαίρου
10
Μπίτσης Βασίλειος
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου «ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΘΕΟΤΟΚΟΣ»
11
Κουτιβή Παρθενία
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Κατούνας
12
Τσαβαλά Γεωργία
εκπρόσωπος μη κερδοσκοπικής Οργάνωσης «Γέφυρες του Κόσμου»
13
Σκλεπούνης Δημήτριος
εκπρόσωπος Κυνηγετικού Συλλόγου Βόνιτσας
14
Βασιλάκου Μαρία
εκπρόσωπος Ναυταθλητικού Ομίλου Βόνιτσας
15
Μπαϊλης Γεώργιος
εκπρόσωπος Ιππικού Ομίλου Βόνιτσας
16
Τσακάλης Απόστολος
εκπρόσωπος Αθλητικού Ομίλου Παλαίρου
17
Παξινός Ιωάννης
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου Πλαγιάς
18
Τρέζος Ανέστης
εκπρόσωπος Αθλητικού Συλλόγου Ακτίου
19
Καραϊσκος Ευθύμιος
εκπρόσωπος Συλλόγου Πολυτέκνων Κατούνας
20
Κολίδας Βασίλειος
εκπρόσωπος Αθλητικού Ομίλου Μεδεώνος
21
Σακκά Γεωργία
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Γυμνασίου Κατούνας
22
Κόμητα-Κούρτη Σπυριδούλα
εκπρόσωπος Εμπορικού Συλλόγου Βόνιτσας
23
Κοτσάκης Κων/νος
εκπρόσωπος Ξενοδόχων Παλαίρου
24
Κουτσούμπας Δημήτριος
εκπρόσωπος Αλιέων Βόνιτσας
25
Νάκου Κων/να
εκπρόσωπος Εμπορικού Συλλόγου Κατούνας
26
Φερεντίνου Σταυρούλα
εκπρόσωπος Συλλόγου Γυναικών Παλαίρου
27
Παύλου Κων/νος
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου Τρύφου
28
Καλογιάννης Παναγιώτης
εκπρόσωπος Αγροτικού Συλλόγου Κατούνας
29
Τσιλιμάντος Δημήτριος
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου Κομπωτής
30
Μυλωνίδης Ευθύμιος
εκπρόσωπος Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Βόνιτσας
31
Σολδάτος Χρήστος
εκπρόσωπος Γραφείου Τουρισμού Παλαίρου
32
Χαντάκιας Ευστάθιος
εκπρόσωπος Κυνηγετικού Συλλόγου Βόνιτσας
33
Γεροκωστόπουλος Χρήστος
εκπρόσωπος Συλλόγου Οινοπαραγωγών Παλαίρου
34
Κουδούνας Ευάγγελος
μέλος Ιππικού Ομίλου Κατούνας
35
Βρακατσέλη Χριστίνα
εκπρόσωπος Φιλαρμονικής Βόνιτσας
36
Στραβοκέφαλος Χρήστος
εκπρόσωπος Αθλητικού Ομίλου Μεδεώνος
37
Δρίβας Κων/νος
ΔΗΜΟΤΗΣ
38
Λίτσος Ευάγγελος
ΔΗΜΟΤΗΣ
39
Μακρή Ειρήνη
ΔΗΜΟΤΗΣ
40
Φερεντίνου-Μαντζάνα Κων/να
ΔΗΜΟΤΗΣ
41
Μασούρα Σοφία
ΔΗΜΟΤΗΣ
42
Νιάφας Σπυρίδων
ΔΗΜΟΤΗΣ
43
Ντόβα Περσεφόνη
ΔΗΜΟΤΗΣ
44
Παππάς Βασίλειος
ΔΗΜΟΤΗΣ
45
Πάτσης Σταύρος
ΔΗΜΟΤΗΣ
46
Πετρόπουλος Χρήστος
ΔΗΜΟΤΗΣ
47
Τριαντακωνσταντής Κων/νος
ΔΗΜΟΤΗΣ
48
Μαζαράκης Θεόδωρος
ΔΗΜΟΤΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Α/ΑΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ
01
02
03
04
05
06
07

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α/Α
01
02
03
04
05

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
ΤΖΕΦΡΙΟΣ ΛEΩΝΙΔΑΣ
02
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
03
ΠΑΞΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΚΑΙΤΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
02
ΚΑΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
03
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
04
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
05
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
06
ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
07
ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
Αποστολάκης Γεώργιος-Θεόδωρος Πρόεδρος
02
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03
ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
04
ΠΕΡΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
05
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
02
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
03
ΤΖΕΦΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
04
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
05
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
06
ΚΑΣΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07
ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08
ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
Α/Α
01
02
03
04
05
06
07
08
09
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
Α/Α
03
04
05
07
ΣΥΝΘΕΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
Α/Α
01
02